درباره flowable

flowable ارئه دهنده پیشرو , در حوزه ی , راه حل های متن باز فرآیندهای کسب و کار می باشد که با پشتیبانی از Case, Process و Decision ها ,توانایی آنها را در یک محصول مجتمع نموده است.استفاده از flowable در شرکت های پیشرو ی جهان مانند SAP, Dow Jones و بسیاری دیگر از ۵۰۰ شرکت برتر دنیا(Fortune-500) برای ساخت و توسعه سریع برنامه های تجاری که کارایی کسب و کارشان را بهبود میبخشد و برتری عملیاتی نسبت به رقبا ایجاد میکند.همچنین سبب ارايه تجربه کاری بهتر در ارتباط با مشتریان می گردد.

flowable
نرم افزار مدیریت فرآیند flowable

Flowable در سال 2010 تأسیس شده است و اکنون دفاتری در سوئیس، آلمان، ایالات متحده و سنگاپور دارد.شرکت flowable ارائه دهنده راه حل های نوین در اتوماسیون هوشمند ، مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPM) و مدیریت توافقی مورد ها(Adaptive Case Management) (ACM) ارائه می دهد، و از طریق این ابزارها امکان تحول دیجیتالی فرآیندهای کسب و کار را فراهم می آورد.

flowable company
flowable company

خط مشی flowable توسعه محصولات و راه حل های یکپارچه، انعطاف پذیر، توسعه پذیر و قدرتمند برای استفاده در تمام صنایع می باشد.

Flowable بر اساس تجربه طولانی مدت از پروژه های مشتریان و توسعه محصول در حوزه BPM ,راه حل های اتوماسیون هوشمند در سطح جهانی را با تاکید بر گردش کار انسان محور ارائه می دهد.

Flowable با همکاری شبکه جهانی شرکای خود به مشتریان این امکان را می دهد که تجارت خود را از طریق ادغام (CMMN)BPM(BPMN)، ACM، خدمات محتوای سازمانی و سایر فناوری ها سازماندهی کنند.

Flowable is much more than a company. Flowable, as an open-source project, has an impact on many people’s lives far beyond business.

Jorge Mora, IT Solutions Architect